INTERNETTEN ALISVERIS YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR  ?


Ana Sayfa

* Doğal Ürün Listesi ( Portföyümüz )     * Biz Kimiz      * Sayfadaki Ürünler Hakkında      

İletişim Ve Talep


Doğal ve Organik Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi İçin  www.organiktarimantalya.com  sayfamızı inceleyebilirsiniz.


     Teknolojinin gelişmesi ile artık dünyalar küçücük akıllı kutuların içine hapsedildi , aradığınız her şeyi internet ortamında bulmanız mümkün ama sosyal hayatta olan tüm gerçeklet sanal ortamda da kendini gösterebilmektedir . Kötü niyetli insanlar her yerde bulunmaktadır . Sanal ortam kandırma odaklı bir paylaşım için oldukça elverişli bir ortamdır peki bu durumdan en az etkilenme şansınız var mı evet tabi ki de var lakin internet ortamına hakim olmak gerekir .

     Sevgili müşterilerimiz sayfalarında tanıtıcı bilgileri olmayan aşırı abartının olduğu veya yanıltıcı reklam olduğundan şüphelendiğiniz ürünleri biraz daha araştırın internette gördüğünüz ile size gelen ürün arasında farklılık olabilir bu durumda muhatap bulamazsanız mağdur konuma düşersiniz .

     Kaliteli bir sayfaya veya görsellik acısından oldukça iyi bir sayfa olması internet sayfasının güvenilir olduğu anlamına gelmez , çeşitli markalar kullanması yada isim ve bilgi yayınlaması da güvenilir olduğu anlamına gelmez aslında en güvenilir sitelerden daha çok güven verebilecek sayfalarla insan dolandıranlarda vardır . Bunun için genellikle güvendiğiniz ve her zaman alışveriş yaptığınız siteleri tercih edin .

     İlk defa alışveriş yapacağınız siteyi denemekte fayda var fazla miktarlarda ürün talebinde bulunmayın , gelen ürünler size tatmin ettiyse sonrasında miktarları çoğaltabilirsiniz . Ayrıca Vergi kaydı olan ve Kdv ödeyen firmalar genellikle güvenilirdir çünkü olumsuz bir durumda karşınızda muhattap olacaktır .

     Biz bu konuda bir adım daha ileri gidiyoruz ve sizlere çiftliğimizi geme imkanı , bölgede tatil yapma imkanı da sunuyoruz . isterseniz bu konuda bizimle irtibata geçebilirsiniz .

    Ayrıca güveninizi kazanabilmek için sayfamızda kendimizi ve ürünlerimizi oldukça açık ve net anlatmaya çalıştık bunu da ilk siparişinizde zaten anlayacaksınız .


 * Organik Tarım Nedir ?  * Çiftliğimiz , Arazilerimiz ve Ürünlerimiz Hakkında

 * Doğal Ürün Nedir ?  * Bölgemiz Hakkında ve Bitki Örtümüz
 * Doğal ve Organik Ürünlerin Faydaları  * Bitkisel Çaylar ve İnsan Sağlığına Yararları - Zararları
 * Bir Ürünün Doğal Olma Şartları  * Bitkisel Tedavi Nedir ? Dikkat Edilmesi Gereken Konular
 * Nasıl Organik , Doğal üretim Yaparım ?  * İnternetten Alış-Veriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

www.birdogal.com

Üzümlü Mahallesi / Kas - Antalya    Tel - Whatsapp  :  0542 743 7431    Mail : bilgi@birdogal.com

Doğal ürünler ve organik tarım hakkında detaylı bilgi almak için www.organiktarimantalya.com sayfamızı inceleyebilirsiniz .