Birdogal.com SAYFAMIZDA LİSTELENEN ÜRÜNLER HAKKINDA  


Ana Sayfa

* Doğal Ürün Listesi ( Portföyümüz )     * Biz Kimiz      * Sayfadaki Ürünler Hakkında      

İletişim Ve Talep


Doğal ve Organik Ürünler Hakkında Detaylı Bilgi İçin  www.organiktarimantalya.com  sayfamızı inceleyebilirsiniz.


 
     Sayfamızda yer alan ürünlerin çoğunluğu kendi arazilerimizde doğal yöntemlerle ürettiğimiz ürünlerdir . Tümü basit yöntemlerle el emeği ile üretilmiş ürünlerdir . Ve buradaki ürünlerin hepsini bizler kendimizde tüketmekteyiz . Biz arazilerimizde kesinlikle zirai ilaç ve gübre müdahalesinde bulunmuyoruz gübre desteği gerekirse sadece hayvansal gübrelerden yararlanıyoruz keçi , inek gübresi , tavuk gübresi . Özellikle zeytin ağaçlarında , keçiboynuzu ve kekik çeşitlerinde , yaban mersininde yetişmesi konusunda hiç bir müdahale de bulunmuyoruz . İlaçlama ve gübreleme yapmadığımız gibi su dahi vermiyoruz tamamen doğanın dengesi dahilinde kendiliğinden yetişmektedir . Biz Doğa bize ne verdiyse onları toplamakta ve işlemekteyiz . Bunun için doğal ürünler üretmekteyiz .
    Sayfamızda yer alan komşulardan ve köylüden temin ettiğimiz ürünler ise yine al yapımı ve basit tekniklerle doğal olarak hayvansal gübrelerle üretilen ürünler olmakla birlikte bizlerinde tükettiği ürünlerdir . Bilmediğimiz kimseden ürün temin edip sayfamızda kesinlikle yayınlamıyoruz .
   Sayfamızdaki ürünler el yapımı ürünler olduğu ve direk üreticiden sizlere iletileceği için basit ambalajlarda ve markasız ürünlerdir . Farz edin ki bir köyden geçerken köye uğradınız ve köylüden bir kaç kilo ürün aldınız bizim sistemimiz de bu şekildedir . Tarladan evinize sistemini benimsedik .Bu bağlamda sıvı ürünler pet şişelerde sizlere ulaştırılacak katı ürünler de basit ambalajlar içerisinde sizlere ulaşacaktır . Lakin elinize gelen ürünleri sağlıklı saklama koşullarında saklamanız ürünlerin doğallığının bozulmaması adına gereklidir . Bunları bize ulaştığınız zaman da sizlere anlatmaktayız .
    Sayfamızda el ermeği göz nuru el yapımı ürünlere de yer verdik , bu bağlamda tamamen el işçiliği ile amatör olarak üretilen eşya ve hediyelik eşyaları sizlere sunmayı amaçladık .
    Ürün portföyümüz gün geçtikçe artacaktır . Sizler sayfamızda olmayan ürünlerden de isteyebilirsiniz imkanımız olursa sizler için temin etmeye çalışırız .

 * Organik Tarım Nedir ?  * Çiftliğimiz , Arazilerimiz ve Ürünlerimiz Hakkında

 * Doğal Ürün Nedir ?  * Bölgemiz Hakkında ve Bitki Örtümüz
 * Doğal ve Organik Ürünlerin Faydaları  * Bitkisel Çaylar ve İnsan Sağlığına Yararları - Zararları
 * Bir Ürünün Doğal Olma Şartları  * Bitkisel Tedavi Nedir ? Dikkat Edilmesi Gereken Konular
 * Nasıl Organik , Doğal üretim Yaparım ?  * İnternetten Alış-Veriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler  

www.birdogal.com

Üzümlü Mahallesi / Kas - Antalya    Tel - Whatsapp  :  0542 743 7431    Mail : bilgi@birdogal.com

Doğal ürünler ve organik tarım hakkında detaylı bilgi almak için www.organiktarimantalya.com sayfamızı inceleyebilirsiniz .